HAKKIMIZDA

 

 

Kalabalık şehir hayatının getirdiği karmaşa içerisinde hep bir şeylerin eksikliğini hissedebiliyoruz. Sevdiklerimize ve en önemlisi bazen kendimize bile zaman ayıramıyor bu nedenle de hep doğayla iç içe huzurlu bir yaşamın özlemini duyuyoruz. 

Melisa Konakları Premium Villa Projesini tasarlarken, kalabalık ve karmaşık şehir yaşamından bir nebze de olsa sıyrılıp, doğanın tüm renklerini gözlemleyip dokunabileceğiniz, tüm mevsimleri gerçek anlamda doyasıya hissedeceğiniz natürel bir yaşam planladık..

Çocuklarınızın müstakil bahçenizde özgürce oynayacakları, sevdiklerinizle mutlu ve unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz, doğayla başbaşa kalıp, özgürlüğü hissedip, kendi iç huzurunuzu yakalayabileceğiniz bir yaşam düşündük.

Ve;

Olağanüstü güzellikte bir doğanın tam ortasında, çam ormanlarının ve yemyeşil tabiatın seyrine dalıp, her nefesinizde huzuru ve özgürlüğü hissedeceğiniz yepyeni bir yaşamı hayata geçirdik.

 

Değişen yaşam koşulları ve farklılaşan talepler göz önünde bulundurularak tasarlanan mimari projemizin, premium özellikleriyle bölgenin cazibesine önemli katkılar sunacağını ve bilhassa kullanıcının hayat standardını artırarak, huzurlu bir yaşam alanı sağlayacağını öngörüyoruz..

Kullanıcılarımızın düşlediğimiz konforun ve natürel hayatın keyfini çıkarmaları dileğiyle...